Resimler Yükleniyor...

Cilt Bakımı

Gerekli aralıklarla uzmanlar tarafından yapılacak bakımlar sayesinde, sağlıklı, parlak ve dış etkenlere karşı dayanıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken günlük temizliktir. Cilt sürekli hücrelerini yenileme döngüsündedir. Genç ve sağlıklı ciltler için bu süre 28 gündür. Ölü hücrelerin uzaklaştırılması ise yüzeyden dökülme şeklinde olur. Bu sırada cilt yüzeyinde biriken ölü hücreler ise cilde kuru, soluk, cansız bir görünüm verirler.

 

35 yaşından sonra cildimizin kurumaya eğilimi artmaktadır. Yağlı ciltler farklı cilt bakım yaklaşımları gerektirir, yağı kurutmaya çalışmak ters etki yaparak durumu kötüleştirir. Sabun ve uygunsuz kozmetik ürün kullanımı ve yanlış cilt bakımları cildi yıpratır, ciltte erken yaşlanmaya neden olur.

 

CİLT BAKIMINI SKEYNDOR  MARKALI ÜRÜNLERLE YAPIYORUZ.

 

Yağlı ciltlere özel, karma ciltlere özel, normal ciltlere özel, kuru ve hassas ciltlere özel cilt bakımı uygulamaları için sizleri Antalya Cilt Bakımı merkezimize bekliyoruz.

 

Hangi cilt tipine sahip olursanız olun sağlıkla parlayan cilt için günlük bakımınıza önem vermelisiniz. Cilt bakımının 3 temel adımı içermesi gerekmektedir.

 

1. adım günlük temizlik, 2. adım nemlendirme, 3. adım ise koruma

 

Güzellik merkezimizde uygulanan cilt bakımı çeşitleri cilt tipinizin ihtiyacı doğrultusunda "Onarıcı", "Arındırıcı", "Yenileyici", "Yapılandırıcı", yada "Besleyici" bakımlardır.

 

Her zaman ışıl ışıl bir cilt için aylık cilt bakımı yaptırmanızı öneriyoruz ve sizleri salonumuza davet ediyoruz.

 

Antalya Cilt Bakım Merkeziniz Lamer Beauty Point : 0242 241 02 03

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım